Exotic Dance w Lejdis Studio Open Space Łódź

Exotic Dance to forma zajęć tanecznych dla kobiet, które chcą się poczuć kobieco. Zajęcia są skierowane nie tylko do tych ćwiczących Pole Dance, ale do wszystkich zainteresowanych tańcem.

W naszej szkole Lejdis Studio Open Space Łódź zajęcia taneczne Exotic DANCE opierają się na choreografii, która uczy koordynacji ruchowej i świadomości ciała. Podczas tych zajęć nie tylko spalamy kalorie, ale też rzeźbimy sylwetkę, wzmacniamy ciało i wyrabiamy pewność siebie.

exotic dance łódź, eoxticdance lodz

Zalety tańca Exotic

Dzięki temu treningowi poczujesz się pewnie w swoim ciele oraz… stabilnie nosząc szpilki na co dzień i na wyjścia taneczne.

Jeśli lubisz taniec i tak jak my uwielbiasz wysokie obcasy albo chciałabyś podszkolić umiejętność chodzenia i tańca w butach na obcasie, koniecznie przyjdź na zajęcia Exotic Dance w Lejdis Studio Open Space Łódź! Nie musisz wcześniej trenować tańca ani Pole Dance, aby zacząć chodzić na Exotic.

Dla tych z Was, które już czują się komfortowo w szpilkach, taniec Exotic pozwoli wyrazić charakter i kobiecość w tańcu. Zaś dla tych z Was, które wciąż nie czują się pewnie w butach na obcasie nauczymy prawidłowej techniki i postawy.

Dzięki Exotic Dance:

– spalisz zbędne kalorie,

– nabierzesz pewności siebie,

– odnajdziesz kobiecość i zmysłowość,

– wzmocnisz mięśnie,

– skorygujesz błędy postawy,

– w przyjemny sposób wymodelujesz sylwetkę,

– poprawisz swoją koordynację ruchową.

Uczęszczając na zajęcia Exotic Dance spalisz zbędne kalorie, nabierzesz pewności siebie, odnajdziesz kobiecość i zmysłowość
zapisz się zajęcia Exotic Dance w Lejdies Studio Łódź

Jak przygotować się do pierwszych zajęć Exotic Dance w Lejdis Studio Open Space Łódź?

Koniecznie pamiętaj o ochraniaczach na kolana. Tradycyjnie ćwiczenia prowadzone są w butach na obcasie, tzw. szklankach. Nie trzeba jednak posiadać profesjonalnego obuwia do tego rodzaju sportu, a na pierwszych zajęciach możesz ćwiczyć nawet w skarpetkach. Zachęcamy do zabierania z domu wygodnych szpilek i testowania układów tanecznych przy rurce w butach, które będą komfortowe i wygodne.