Skip to main content

Poznaj naszych instruktorów

Maja Kosowska

Pole Dance

Wszystko zaczęło się już w przedszkolu, kiedy zaczęłam trenować gimnastykę artystyczną. Skończyło się to po czterech latach. Później z akrobatyką ani tańcem nie miałam wiele wspólnego, ale zawsze wiedziałam, że to jest coś co chcę robić. Potem przyszedł czas na pole dance – zaczęło się w wieku 15 lat. Początki nie były łatwe, ale bardzo szybko przekonałam się, że to jest coś z czym chcę wiązać przyszłość.

Joanna Maciaszek

Pole Dance, Stretching, Bungee Gym

Kasia Graczyk

Pole Dance, Exotic Dance

Taniec jest częścią mojego życia od lat. Zaczynałam od hip hopu, najpierw tańczyłam w formacji, później zaczęłam uczyć się w szkole tańca oraz na warsztatach z najlepszymi polskimi i zagranicznymi choreografami (na co dzień współpracującymi z m.in. Beyonce, Madonną, Britney Spears czy Janet Jackson). Szukając swojego stylu poznałam takie techniki jak dancehall, house, new style czy też, moje ulubione, high heels (taniec na wysokich obcasach).

Pole dance fascynował mnie od dłuższego czasu, po pierwszych zajęciach okazało się, że to miłość od pierwszego spinu.
Prowadząc zajęcia staram się, aby dziewczyny poczuły, że praca nad formą i kondycją jest jednocześnie dobrą zabawą 🙂

Hania Goczał

Pole Dance, Koła Cyrkowe, Szarfy

Od małego jestem związana z tańcem, Pole Dance zaczęłam trenować w 2013 roku. Ćwiczę tez na kółkach cyrkowych i dodatkowo trenuję amatorsko akrobatykę. Ukończyłam kurs instruktorki PFAPA u Anne Marie-Kot i uczestniczyłam w wielu warsztatach. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna 😁

Klaudia Zając

Pole Dance, Koła Cyrkowe, Szarfy

Klaudia swoją przygodę ze sportem zaczęła kilka lat temu jako kursantka Lejdis Studio. Treningi pole dance, kół cyrkowych i szarf od razu skradły jej serce. Dziś Klaudia ma na swoim koncie udział w wielu prestiżowych zawodach między innymi: Dream Team Contest 2019 w kategorii Aerial Hoop i Pole Dance poziom Zaawansowany - 2 miejsce w kategorii Aerial Hoop, Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Powietrznej kat. Aerial Hoop Amator, oraz Vertical Fit Championship kat. Aerial Hoop Pro.

Sara Kozłowska

Pole Dance, Pole Choreo, Spinning Pole

Ukończyła 6-cio letnią edukację w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. F. Parnella w Łodzi, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia i techniki tańca. Od 2010 współpracuje z Teatrem V6 w Łodzi, pracując jako tancerka i akrobatka. W latach 2011-16 związana z Grupą KIJO w Łodzi, gdzie poszerzała swój warsztat jako tancerka teatru fizycznego, współczesnego, improwizacji i kontakt improwizacji. W 2015 rozpoczęła trwającą do dziś współpracę z Teatrem CHOREA w Łodzi. Od 2014 pracuje czynnie jako freelancer’ka, współtworząc spektakle i krótkie formy taneczne, prowadząc zajęcia i warsztaty na terenie kraju. Prace choreograficzne, w których brała udział lub współtworzyła nagradzane były na festiwalach takich jak: Festiwal Labirynt w Złocieńcu, Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych w Bydgoszczy, Make Move w Tarnowie, Zawirowania w Warszawie czy Szolo Duo w Budapeszcie. Z pole dance związana z przerwami od 2013, gdy po raz pierwszy spotkała się z tą techniką tańcząc w spektaklu "Sweet Chick Club" Teatru V6 w reżyserii Tomasza Filipiaka i choreografii Natalii Madejczyk. Jako instruktor pracuje z przerwami od 2015. Podczas kariery nauczyciela, prowadziła zajęcia w szkołach: Black Lips w Łodzi, Strefa Ruchu w Pabianicach a w listopadzie 2020 dołączyła do Lejdis. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując i ucząc się od polskich i zagranicznych artystów.

Lyana Degoeva

Pole Dance, Stretching

Joanna Kuropatwa

Pole Dance, Exotic Dance

Moja przygoda z tańcem zaczęła się w podstawówce, podczas konkursu „Mini Playback Show” i… trwa do dziś. Moja fascynacja przeszła ewolucję: od hip-hopu, poprzez balet i jazz, a skończywszy na pole dance, od sali gimnastycznej, przez dom kultury, szkoły tańca, Studium Wokalno-Baletowe aż do Lejdis Studio, w którym jestem i dobrze się czuję do dziś. Obecnie współpracuję również z międzynarodową agencją Saltimbanco Italiano, występując w charakterze tancerki i szczudlarki. Dzięki temu mam okazję pracować nie tylko w Europie ale także poza jej granicami. Wcześniej nie myślałam, że zostanę instruktorką pole dance, a teraz prowadzenie zajęć jest dla mnie cudownym oderwaniem się od rzeczywistości. Największym sukcesem są zmęczone i szczęśliwe kursantki wychodzące ode mnie po zajęciach. Prowadząc lekcje, kładę duży nacisk na ćwiczenia siłowe i rozciąganie. Wolę zrobić o jedną nową figurę mniej ale o jedną serię pompek więcej, aby dobrze przygotować ciała kursantek do ćwiczeń przy rurce.

Edyta Lewandowska

Pole Dance

Sześć lat temu wybrałam się na swój pierwszy trening pole dance i od tamtego dnia każdą wolną chwilę poświęcam na rurkowanie albo inne formy akrobatyki powietrznej. Zakochałam się w tym sporcie bez pamięci. Rurka wciągnęła mnie do tego stopnia, że już po niecałym roku treningów zapragnęłam mieć ją na własność i udało mi się w ciągu kilku tygodni spełnić to marzenie. Cenię sobie bardzo punktualność i wciąż pragnę się rozwijać w dziedzinach, którymi wypełniam swoje dni po brzegi.

Martyna Haus

Pole Dance, Koła Cyrkowe

Marta Żylak

Pole Dance

Oliwia Guździoł

Pole Dance

Klaudia Felińska

Pole Dance, Stretching

Paulina Wyrwas

Booty Killer

Ze sportem, choć amatorsko, jestem związana od najmłodszych lat. Uwielbiam mieszać różne formy ruchu i staram się korzystać z nich na co dzień - od jogi i pilatesu, przez bieganie i intensywne treningi interwałowe aż po bardziej ekstremalne sporty, jak biegi przeszkodowe OCR. Jestem instruktorem fitness od 2018r, a od 2020 również certyfikowanym instruktorem BOOTY killer. Podczas prowadzenia zajęć jak i na własnych treningach zwracam dużą uwagę na technikę ćwiczeń, świadomość własnego ciała oraz na mądre przełamywanie własnych granic.