Koła cyrkowe Aerial Hoop w Lejdis Studio Open Space Łódź

Zajęcia Aerial Hoop (inaczej zajęcia na kołach cyrkowych) w Lejdis Studio Open Space Łódź to jeden z najoryginalniejszych trendów w fitnessie ostatnich lat. To sport dla każdego, kto nie boi się ćwiczeń na wysokości. Treningi Aerial Hoop łączą w sobie tradycyjne ćwiczenia fitness, taniec, a także  elementy akrobatyki wykonywane na zawieszonym do sufitu kole cyrkowym.

KUP KURS ONLINE
ZAPISZ SIĘ NA KURS Z KARTĄ PARTNERSKĄ
KUP PRZELEWEM TRADYCYJNYM
Zajęcia Aerial Hoop (na kołach cyrkowych) w Lejdis Studio Open Space Łódź
Ćwiczenia na kołach cyrkowych Aerial Hoop to doskonała metoda na modelowanie sylwetki

Zalety treningu z wykorzystaniem kół cyrkowych – dlaczego warto ćwiczyć Aerial Hoop w Lejdis Studio Open Space Łódź?

Dzięki temu, że  ćwiczenia odbywają się w powietrzu odciążają stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup jednocześnie wzmacniając otaczające je mięśnie, co zapobiega kontuzjom w tych rejonach w przyszłości. Ponadto koła cyrkowe dzięki wykorzystaniu elementów akrobatyki poprawiają także gibkość, koordynację, równowagę oraz wzmacniają mięśnie głębokie. Jeśli więc masz „siedzący” tryb pracy lub inne dyscypliny sportowe (np. jogging) spowodowały u Ciebie kontuzję, to powinnaś spróbować tego typu treningu.

Ćwiczenia na kołach cyrkowych Aerial Hoop w Lejdis Studio Open Space Łódź to także doskonała metoda na modelowanie sylwetki. Dzięki wzmocnieniu mięśni łatwiej Ci będzie spalić nadmierne kilogramy, a sylwetka wysmukli się. Ponadto poprawi się Twoja gibkość – przy regularnych treningach z tygodnia na tydzień będziesz obserwować wzmocnienie całego ciała i poprawę jego elastyczności.
Zajęcia są również wyjątkowym przeżyciem dla zmysłów – w końcu trening odbywa się w powietrzu! Tym samym to również sposób na świetną zabawę i spędzenie czasu w niesamowity sposób.

Dla kogo jest koło cyrkowe Aerial Hoop?

Dla każdego! Nie musisz nawet umieć przewrotu w przód nie mówiąc już o innych rzeczach. Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i ćwiczeniami wzmacniającymi, dzięki czemu z zajęć na zajęcia będziesz coraz silniejsza i elastyczniejsza. Aerial Hoop to również dobry sposób na pokonanie lęku wysokości. Ćwiczenia odbywają się w powietrzu, ale pod kołem znajdują się materace, które w razie co zamortyzują upadek.
Ze szczególnych względów bezpieczeństwa z Aerial Hoop nie jest wskazany dla kobiet będących w ciąży. Dlaczego? Poobijaniu może ulec delikatny w tym okresie brzuch. Ciało kobiety w ciąży ulega diametralnej zmianie – w organizmie zachodzi rewolucja hormonalna, zmienia się środek ciężkości ciała. Tymczasem wyczucie balansu jest niezbędne do właściwego utrzymania się na kole, które jest jednak zawieszone nad ziemią. Dlatego zalecamy również, by na kołach cyrkowych zacząć ćwiczyć nie wcześniej niż cztery miesiące po porodzie.
Na zajęcia zapraszamy wszystkie panie oraz panów, którzy szukają alternatywnych form fitnessu. Ćwiczenia są tak przemyślane, że nie trzeba być wcześniej rozciągniętym, chodzić na siłownię, taniec bądź gimnastykę.
Jeśli nie należysz do najszczuplejszych, albo wprost przeciwnie – myślisz, że jesteś za chuda lub masz spory biust – przyjdź i przekonaj się, że nasze zajęcia są dla każdego.

Zobacz tutaj kiedy odbywają się nasze zajęcia Koła Cyrkowe w Lejdis Studio Open Space Łódź

Zapisz się na zajęcia Aerial Hoop w Lejdis Studio Open Space Łódź