LEJDIS BOXING2018-04-30T18:37:48+00:00

Lejdis Boxing (boks dla kobiet) w Lejdis Studio Open Space Łódź

Lejdis Boxing, czyli boks dla kobiet to niezawodny sposób na walkę z własnymi słabościami, stresem i zbędnymi kilogramami!

Chciałabyś rozładować nadmiar energii, pozbyć się napięcia i stresu? A może zależy ci na pięknej, smukłej sylwetce, jędrnym ciele i poprawie kondycji fizycznej? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj zajęcia Lejdis Boxing, czyli boks dla kobiet!

boks dla kobiet w Lejdis Studio Open Space Łódź
boks dla kobiet które chcą poprawić kondycje fizyczną i rozładować stres - zajęcia w Lejdies Studio Łódź

Boks nie jest już sportem zarezerwowanym tylko dla mężczyzn – coraz więcej nowoczesnych, aktywnych kobiet wybiera ten rodzaj sportu. Dlaczego?

Bo boks przynosi wiele korzyści!
W czasie godzinnych zajęć z workiem bokserskim można stracić nawet do 800 kcal, a 10 minut kopania w sprzęt to 100 kcal mniej. Systematyczny trening pozwoli szybko pozbyć się zbędnych kilogramów, przyspieszy metabolizm, a także zamieni tkankę tłuszczową w pięknie wyrzeźbione mięśnie. W efekcie wzmocnisz ciało, wymodelujesz sylwetkę i pozbędziesz się uciążliwego cellulitu.

Z Lejdis Boxing Open Space Łódź nauczysz się zadawania ciosów i skutecznej obrony przed atakiem

Dzięki czemu poczujesz się pewniej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który nauczy Cię prawidłowo reagować w momentach zagrożenia oraz prawidłowej techniki tego sportu.

 nauczysz się zadawać ciosy i skutecznie się obronić przed atakiem zapisując się na boks dla kobiet w Lejdies Studio Łódź

Kolejną korzyścią płynącą z treningu boksu dla kobiet jest redukcja stresu.

Stres to nieodłączny element naszego życia, towarzyszącym człowiekowi od zawsze. Niestety w obecnych czasach wielu z nas skarży się na jego nadmiar. Jeśli czujesz, że żyjesz w ciągłym stresie i nieustannie towarzyszy Ci wewnętrzne napięcie, koniecznie skorzystaj z Lejdis Boxing w Open Space Łódź! Na naszych zajęciach pozbędziesz się stresu. Nic nie rozładuje go lepiej niż wyżycie się na worku treningowym! Pamiętaj, że nadmierny stres powoduje szereg problemów zdrowotnych, dlatego nie zwlekaj, zredukuj go z nami!

Zalety Lejdis Boxing:

 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • modelowanie sylwetki,
 • wzmacnianie ciała,
 • nauka obrony przed atakiem,
 • ujędrnienie ciała,
 • wzmacnianie pewności siebie,
 • spalanie kalorii,
 • redukcja stresu,
 • zapobieganie wybuchom złości,
 • nauka techniki boksu jako sportu walki,
 • podniesienie poziomu endorfin.

Boks dla kobiet to nie tylko wspaniały sposób na uniknięcie wybuchów złości ale też ogromna dawka endorfin i sposób na wymodelowanie sylwetki!

Zobacz tutaj kiedy odbywają się zajęcia Lejdis Boxing w Lejdis Studio Open Space Łódź.

zajęcia lejdies boxing w Lejdies Studio Łódź