Lejdis Bungee Gym w Lejdis Studio Open Space Łódź

Lejdis Bungee – nowy program treningowy w Polsce.

Lejdis Bungee to fantastyczny pomysł dla osób znudzonych standardowymi formami aktywności fizycznej. Zajęcia na elastycznych linach Bungee Gym angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, zawodowych sportowców i pasjonatów tańca są stworzone tak, by każdy uczestnik zajęć wyszedł z sali zadowolony i chciał wrócić po więcej.

Zajęcia na linach Bungee Gym Lejdies Studio Łódź

Dla kogo jest Bungee Gym?

Zajęcia na linach Bungee Gym są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Waga również nie ma znaczenia, nasze liny wytrzymują obciążenie ponad 1 tony. To wszystko sprawia, że liny bungee szybko zdobyły popularność na świecie. Jeśli nadal się zastanawiasz, czy to zajęcia dla Ciebie zapraszamy do skorzystania z jednorazowych zajęć najnowszej formy fitnessowej na świecie do Lejdis Studio Open Space Łódź.

Lejdis Studio Open Space Łódź kieruje zajęcia Lejdis Bungee dla wszystkich tych, którzy szukają nowej formy treningu, chcą spalić zbędne kalorie oraz poczuć radość z latania!

KUP ONLINE

Na czym polega trening Bungee Gym?

Trening z Bungee Gym polega na maksymalnym zaangażowaniu jak największej ilości grup mięśniowych a w szczególności zaangażowaniu gorsetu mięśniowego stabilizującego kręgosłup. Trening na linach bungee stanowi również idealne rozwiązanie dla osób z nadwagą lub otyłych, ponieważ dzięki podwieszeniu na linie uzyskujemy odciążenie co w efekcie nie powoduje nacisku i odciąża stawy. Podczas treningu Lejdis Bungee wzmacniane są również mięśnie głębokie, które nie są angażowane podczas zwykłych treningów Fitness.

Trening Lejdis Bungee to również dobra zabawa! Możliwość latania, wysokich podskoków w rytm energicznej muzyki to ogromna dawka endorfin.Podczas jednego treningu wzmacniamy mięśnie, spalamy kilkaset kalorii i dostarczamy ogromną dawkę endorfin!

Podczas treningu Lejdis Bungee wzmacniasz mięśnie głębokie, które nie są angażowane podczas zwykłych treningów Fitness
Zapisz się na zajęcia Lejdis Bungee w Lejdies Studio Łódź

Zalety treningu Lejdis Bungee:

  • angażuje dużą ilość grup mięśniowych,
  • angażuje gorset mięśniowy stabilizujący kręgosłup,
  • stanowi idealne rozwiązanie dla osób z nadwagą, gdyż podwieszenie odciąża stawy,
  • wzmacnia mięśnie głębokie,
  • podnosi poziom endorfin,
  • nie ma ograniczeń wiekowych,
  • nie wymaga dużych predyspozycji fizycznych.

Sprawdź tutaj kiedy odbywają się zajęcia Lejdis Bungee w szkole Lejdis Studio Open Space Łódź i zapisz się!

Jeśli chcesz trenować samodzielnie w domu, sprzęt Bungee Gym możesz zakupić tutaj.