Pole Choreo w Lejdis Studio Open Space Łódź

Pole Choreo to połączenie Pole Dance, czyli klasycznych figur wykonywanych na rurze, oraz elementów tanecznych w wybranym stylu (modern, contemporary, jazz itp.). Zajęcia Pole Choreo w naszym studio przy ul. Jaracza 40 to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz rozwinąć i utrwalić swoje umiejętności zdobyte na zajęciach Pole Dance, albo wręcz rozpocząć przygodę z rurką!

Pole Choreo – dlaczego warto ćwiczyć?

– koordynacja ruchowa

To naturalne następstwo elementów tańca oraz Pole Dance. Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów. Uczymy się też podstaw tańca: piruetów, przejść, floorworku. Na każdych zajęciach uczymy się nowej choreografii, więc z czasem Twoje ciało umie więcej i więcej, a nowe rzeczy przychodzą łatwiej!

– wzmocnienie nie tylko mięśni pleców, ramion i brzucha, ale też nóg i pośladków

Elementy “rurkowe” poprawią Twoją siłę górnych partii ciała, a taneczne – dolnych, dzięki czemu z czasem zauważysz poprawę całej sylwetki. Dzięki połączeniu klasycznej rurki oraz tańca niemal wszystkie Twoje mięśnie są zaangażowane! Każda z nas marzy o zdrowym, silnym, wysportowanym ciele oraz jędrnej skórze. Pole Choreo to doskonała metoda!

– wzrost pewności siebie, lepsza prezencja

O tym, że zarówno taniec jak i Pole Dance przyczyniają się do poprawy mobilności, postawy sylwetki itp. już pisaliśmy. Ale czy wiesz, że Pole Choreo to także nauka kontroli mimiki? Zaciskasz albo przygryzasz usta w trakcie skupienia? Marszczysz czoło z wysiłku? Mrużysz oczy? Z czasem poprawisz swoją kontrolę nie tylko nad ciałem, ale także nad twarzą 🙂

– wysmuklejesz!

Pole Dance daje niezłą rzeźbę, ale jeśli szukasz też intensywnego cardio – Pole Choreo jest właśnie tym! Nauka nawet 30 sekund choreografii sprawi, że porządnie się zmęczysz. Ale gwarantujemy, że będzie warto!

Dla kogo jest Pole Choreo?

Dla każdego! Aby rozpocząć swoją przygodę z tą formą tańca nie musisz być ani rozciągnięta, ani wysportowana, ani silna. Dobrze jest wcześniej odbyć nasz kurs Pole Dance BASIC (od podstaw), na którym nauczysz się podstawowych figurek i spinów, ale jeśli nigdy nie miałaś kontaktu z Pole Dance – nic nie szkodzi 🙂  Kursy do kupienia znajdziesz tu: KURSY POLE DANCE – ZAPISZ SIĘ. Zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki i wzmocnienia, dzięki czemu z czasem nabierzesz siły i gibkości. Jeśli obawiasz się, że jesteś zbyt mało elastyczna, to zawsze możesz też skorzystać z naszych kursów szpagatowych 🙂

Ze względów bezpieczeństwa te zajęcia nie są wskazane dla kobiet w ciąży.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie panie oraz panów, którzy szukają miłej odmiany dla standardowych ćwiczeń fitness i siłowni, chcą poszerzyć swoje umiejętności Pole Dance lub wzmocnić i jednocześnie wyszczuplić całą sylwetkę.

Jeśli nie należysz do najszczuplejszych, albo wprost przeciwnie – myślisz,że jesteś za chuda lub masz spory biust – przyjdź i przekonaj się, że nasze zajęcia są dla każdego.

Pool Dance zapisz sie na naukę tańca na rurze w Lejdies Studio w Łodzi