Pole Young

Pole Dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa.

Dla kogo jest Pole Young?

Zajęcia Pole Dance przeznaczone dla młodszych osób (11-15 lat) mające na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania.

Dlaczego warto ćwiczyć Pole Dance?

  • Taniec na rurze pomoże Ci to osiągnąć wymarzone zdrowe, silne, wysportowane ciało szybciej, niż tradycyjny fitness, a przy tym nie obciąży tak Twoich stawów.

  •  Jeśli masz „siedzącą” pracę jest to rurka jest sportem idealnym dla Ciebie (a przy tym znacznie ciekawszym, niż tradycyjne ćwiczenia rehabilitacyjne na kręgosłup). Ponadto taniec na rurze chroni też przed ewentualnymi zmianami zwyrodnieniowymi w przyszłości.
  • Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.
  • Pole Dance to doskonały sposób na pokochanie siebie i swojego ciała. Zapomnij o słowie „akceptacja”, czas na miłość własną! 😉 Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość i dobrze zarysowane mięśnie – nic dziwnego, że chce się z dumą  prezentować takie rzeczy światu;)
ZAPISZ SIĘ

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz:  krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.