Skip to main content

Regulamin główny

Postanowienia ogólne

Właścicielem strony www.lejdisstudio.com.pl jest JT PROMOTION JAROSŁAW TOMCZEWSKI, z siedzibą w Łodzi (92-415), ul. Mieszka I 1, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Okręgowy w Łodzi (Plac Dąbrowskie 5, Łódź), NIP: 7282338534, REGON: 472616681.

Wpłaty za uczestnictwo w zajęciach dokonywane są na konto FUNDACJA KJUB, z siedzibą w Łodzi (92-415), ul. Mieszka I 1, wpisana do Rejestru Fundacji pod nr KRS: 0000277360, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 7282648619, REGON: 100336458.

 1. Uczestnictwo w Kursie jest jednoznaczne z akceptacją wszystkich punktów Regulaminu Kursów,Regulaminu Lejdis Studio oraz Polityki Prywatności.
 2. Lejdis Studio zastrzega sobie prawo do zmiany poniższego regulaminu w dowolnym terminie;
 3. Kurs zawiera określoną liczbę zajęć i odbywa się w ustalonych przez Lejdis Studio dniach oraz godzinach. Nie ma możliwości zmiany terminu kursu i przepisania się do innej grupy w trakcie trwania kursu. Studio nie ma obowiązku informowania o liczbie zapisanych osób na dany kurs;
 4. Cena kursu ustalana jest przez Lejdis Studio. Jedynie rezerwacja potwierdzona wpłatą całej kwoty (w recepcji Studia lub przez system e-fitness, gdzie płatności obsługiwane są przez przelewy24) zapewnia miejsce w grupie.  W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez zakładkę KONTAKT;
 5. Z Kursu można zrezygnować najpóźniej 4 dni przed pierwszymi zajęciami.
 6. W przypadku nieobecności kursanta na zajęciach, Lejdis Studio nie zwraca opłaty za niewykorzystane zajęcia. Istnieje możliwość odrobienia jednej nieobecności, w terminie wyznaczonym przez Lejdis Studio NAJPÓŹNIEJ 2 DNI po zakończeniu kursu. Zajęcia są odrabiane wyłącznie w Lejdis Studio Open Space Łódź. Kolejne nieobecności przepadają.
 7. Kursant ma możliwość odrobienia tylko jednej nieobecności niezależnie od momentu dołączenia do kursu. W przypadku dołączenia w późniejszym terminie liczy się z tym, że część kaucji zostanie pobrana (w zależności od momentu dołączenia do kursu).
 8. W trakcie trwania kursu nie ma możliwości odstąpienia miejsca w grupie innej osobie;
 9. Grupa liczy określoną przez Lejdis Studio liczbę osób. W przypadku Kursów Pole Dance na jednej rurce mogą ćwiczyć 2 osoby (wyjątkiem są kursy z gwarancją jednej osoby na rurkę). Jeśli na kurs zebrała się zbyt mała ilość osób – organizator zastrzega sobie prawo odwołania kursu lub przełożenia daty startu;
 10. Uczestnik zapisując się na Kurs jest świadomy swojego stanu zdrowia i zaświadcza, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa. Przeciwwskazaniami są m.in. ciąża, stan przed i pooperacyjny, dyskopatia, nadciśnienie, poważne choroby i zwyrodnienia kręgosłupa, złamania i zwichnięcia itp;
 11. Kursant jest zobowiązany do przestrzegania zasad bezpieczeństwa określonych w Regulaminie Lejdis Studio oraz przez instruktora Lejdis Studio;
 12. O ostatecznym terminie rozpoczęcia zajęć Kursu Lejdis Studio informuje wyłącznie osoby posiadające opłacone miejsca w grupie;
 13. Przy wykupieniu karnetu na Kurs, klient nie jest zobowiązany do nabycia Karty Członkowskiej Lejdis Studio. Uczestnik Kursu otrzymuje nieodpłatnie Kartę Członkowską (regularna cena to 10 zł), niezbędną do korzystania z jakichkolwiek zajęć w Lejdis Studio. Wyjątkiem są osoby posiadające kartę MultiSport PLUS/Student, Medicover Sport, Fit Sport, Fit Profit lub PZU Sport, które są zobowiązane do samodzielnego zakupu karty członkowskiej. W przypadku zgubienia karty należy wyrobić duplikat (cena 20,00zł). Pracownik recepcji może odmówić wejścia na zajęcia osobie nieposiadającej karty członkowskiej.
 14. Honorujemy 5 rodzajów systemów partnerskich: MultiSport Plus/Student, Medicover Sport, Fit Sport, Fit Profit oraz PZU Sport. W przypadku chęci uczestnictwa w zajęciach z kartą partnerską należy wpłacić kaucję zwrotną w wysokości  100zł za każdy kurs. Opłaty można dokonać poprzez system e-fitness lub w studio (nie dotyczy nowych klientek). Dodatkowo posiadacze kart partnerskich Multisport Plus /Student, Medicover Sport, Fit Profit, Fit Sport, PZU Sport są zobowiązani do jej okazania wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość. W przypadku braku dokumentu potwierdzającego tożsamość nie można uczestniczyć w zajęciach. Posiadacze pakietów Medicover Sport zobowiązani są do wysłania sms-a w momencie znalezienia się na terenie szkoły (informacje o dopłatach do Medicover Sport znajdują się na stronie https://medicoversport.pl/).W przypadku pełnej frekwencji kaucja zostaje zwrócona lub może być przeniesiona na kolejny kurs. Aby otrzymać zwrot kaucji należy wysłać maila z danymi niezbędnymi do przelewu oraz informacją o rodzaju, dniach i godzinach kursu na adres [email protected].W przypadku nieobecności na zajęciach kursowych potrącane jest 50% kaucji za każde opuszczone zajęcia. Kursantka ma możliwość odrobienia jednej nieobecności maksymalnie do 2 dni po zakończonym kursie na zajęciach otwartych (wyjątek stanowią kursy, w których zajęcia trwają 90 minut – wtedy kursantka ma prawo odrobić nieobecność na 2 zajęciach 50-ciominutowych). Jeśli nieobecność zostanie odrobiona, zwracane jest 100% kaucji. W przypadku 2 nieobecności i jednej odrobionej, zwracane jest 50% kaucji. W przypadku więcej niż 2 nieobecności można odrobić jedną nieobecność, jednak kaucja nie zostanie zwrócona. Odrabianie zajęć jest możliwe w grupach, w których nie jest przekroczony limit uczestników – dlatego każdorazowo, przed odrobieniem zajęć, należy się na nie zapisać. Przed uczestnictwem w zajęciach będących odrobieniem należy zgłosić to recepcji. Aby otrzymać zwrot za kaucję należy wysłać wiadomość na mail [email protected] wraz z numerem konta na jaki ma zostać zlecony zwrot.
 15. Osoby posiadające kartę MultiSport PLUS/ Student mogą korzystać nawet z 3h zajęć dziennie, ale przed każdymi z nich należy odbić swoją kartę w recepcji studia.
 16. W przypadku nieodbicia się kartą partnerską/niewysłanie sms-a (Medicover Sport) wejście uznane jest jakie nieważne, co jest równoznaczne z nieobecnością na zajęciach (pobranie 50% kaucji za zajęcia).
 17. Każdy rodzaj Kursu wymaga innego przygotowania do pierwszych zajęć:
  1. Kurs Pole Dance – na ćwiczenia zabierz ze sobą krótkie spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) i bluzkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem. Na zajęciach mamy gołe stopy. W dniu zajęć nie balsamujemy się kremami, bo będziemy ześlizgiwać się z rurki. Przed zajęciami nie korzystamy z kremu do rąk. Zdejmujemy biżuterię, pierścionki, zegarek.
  2. Kurs Aerial Hoop – przygotuj na zajęcia długie legginsy oraz bluzkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem. Jeśli masz sportowe rękawiczki (np. służące do jazdy na rowerze) to również je zabierz – sama ocenisz, czy jest Ci w nich wygodniej, czy bez . Rękawiczki nie są obowiązkowym elementem stroju. Przed zajęciami nie korzystamy z kremu do rąk. Zdejmujemy biżuterię, pierścionki, zegarek.
  3. Kurs Petarda Szpagat – do ćwiczeń potrzebne Ci będą długie legginsy oraz bluzka z krótkim rękawem lub na ramiączka. Weź sportowe obuwie – może być potrzebne podczas zajęć.
  4. Kurs Exotic Dance –  na zajęcia zabierz ze sobą wygodne buty na obcasie. Nie wymagamy, że pojawisz się w tzw. szklankach, czyli specjalnych butach w których ćwiczą tancerki exotic dance. Ważne, żeby było Ci wygodnie. Weź również getry / skarpety za kolano lub ochraniacze na kolana. W dniu zajęć nie balsamujemy się kremami, bo będziemy ześlizgiwać się z rurki. Przed zajęciami nie korzystamy z kremu do rąk. Zdejmujemy biżuterię, pierścionki, zegarek.