Skip to main content

Stretching / Szpagat

Lejdis Studio Open Space Łódź oferuje dwa rodzaje zajęć rozciągających: innowatorskie zajęcia Lejdis Studio Szpagat Petarda oraz Stretching.

Zajęcia rozciągające w Lejdis Studio

Szpagat Petarda  to innowatorskie zajęcia przeznaczone dla osób chcących przygotować swoje ciało do treningu:

Prowadzone są w formie kursu, dzięki czemu intensywność ćwiczeń zwiększa się zakres ruchu.

W ramach zajęć Szpagat Petarda oraz Stretchingu wykorzystywane są elementy różnych odmian jogi, pilatesu czy nawet standardowych ćwiczeń kalistenistycznych, dlatego trenerzy szczególną uwagę przykładają do ich poprawnego wykonywania.

Dlaczego rozciąganie jest ważne?

Rozciąganie jest istotnym, nieodłącznym elementem każdego treningu, którego ominięcie może mieć nieprzyjemne skutki (np. kontuzje, zakwasy). Powinno być częścią rozgrzewki oraz sposobem na wyciszenie organizmu po aktywności fizycznej. Rozciąganie sprzyja zachowaniu gibkości podczas trenowania różnych dyscyplin. Jako dodatkowe zajęcia, rozciąganie przynosi ulgę zmęczonym mięśniom i stanowi dobrą formę relaksu dla całego organizmu. Pozwala na uniknięcie kontuzji nie tylko na treningu, ale także w codziennym życiu.

ZAPISZ SIĘ

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz wygodny i komfortowy strój, który pozwoli ci na wykonywanie ćwiczeń rozciągających. Na zajęciach możesz ćwiczyć na boso lub w skarpetkach. Możesz zabrać ze sobą również klapki, które będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem. Zaleca się zabranie swojej maty do ćwiczeń z domu.

Karta członkowska – koszt jednorazowy – 10zł – niezbędna aby uczestniczyć w zajęciach. ZAKUP W STUDIO.

Chcesz się zapisać na kurs?

Sprawdź kiedy rusza najbliższy!