Skip to main content

Jak się zapisać na KURS?

Cykl zajęć odbywających się w zamkniętych grupach, w wyznaczonych dniach i godzinach, z określonym terminem startu i zakończenia.

1

DATY KURSÓW

SPRAWDŹ KIEDY rozpoczynają się nowe kursy i wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje. Następnie w zależności od tego czy zapisujesz się z kartą partnerską (Multisport Plus, Medicover Sport, Fit Profit, Fit Sport) czy poprzez wykupienie kursu dalsze kroki są nieco inne.

2

ZAPIS Z KARTĄ PARTNERSKĄ

Jeśli posiadasz kartę partnerską (Multisport Plus/Student, Medicover Sport, Fit Sport, Fit Profit) musisz wpłacić kaucje w wysokości 100zł. Jeśli jesteś nowym klientem lub chcesz wpłacić nową kaucję, przejdź tutaj, zaznacz datę startu kursu i następnie wybierz zakładkę z kartami partnerskimi, by móc kliknąć „Kurs z kartą partnerską”. Jeśli już posiadasz u nas kaucję wystarczy, że dasz nam znać o jej przepisaniu.

Karta członkowska – koszt jednorazowy – 10zł – niezbędna aby uczestniczyć w zajęciach. ZAKUP W STUDIO lub poprzez E-FITNESS.

3

ZAKUP KURSU

Jeśli nie posiadasz karty partnerskiej i chcesz po prostu zakupić kurs, możesz tego dokonać O TU, następnie wybrać datę startu kursu i w zależności od tego na jaki kurs chcesz się zapisać wybrać odpowiednią zakładkę np. kursy pole dance czy kursy szpagatowe. Kliknąć w wybraną przez siebie datę, opłacić i zrobione!

4

I TYLE!

Nie pozostaje Ci nic innego niż przyjście na wybrane zajęcia! Jeśli chcesz mieć swoje wszystkie rezerwacje pod ręką pobierz eFitnessApp na swój telefon w AppStore lub Google Play.