Skip to main content

Najczęściej zadawane pytania

Czy w Lejdis Studio honorowane są sportowe karty partnerskie?

Honorujemy następujące rodzaje systemów partnerskich: MultiSport Plus, Multisport Student, Medicover Sport, Fit Sport oraz Fit Profit. Więcej informacji znajduje się w naszym regulaminie.

Dlaczego nie mogę zapisać się na zajęcia?

Pamiętaj, że samodzielnie możesz zapisać się tylko na zajęcia otwarte (nie będące kursami), oznaczone w grafiku kolorem różowym, natomiast na kursy zapisuje recepcja po wykupieniu kursu, tuz przed jego startem.

Zapisy na zajęcia dostępne są tylko dla użytkowników posiadających aktywny (opłacony) karnet. Zakupu należy dokonać w zakładce KUP KARNET a następnie zapisać się na wybrane zajęcia.

Jak przygotować się do zajęć?

Wszystko zależy od zajęć w których będziesz uczestniczyć. Odwiedź zakładkę OFERTA i wybierz interesujące cię zajęcia. W opisie każdych z nich znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą ci się przygotować na poszczególne zajęcia.

Czym różni się kurs od zajęć otwartych?

Kurs to cykl 8 bądź 4 zajęć odbywających się w zamkniętych grupach, w wyznaczonych dniach i godzinach, z określonym terminem startu i zakończenia. Aby uczestniczyć w kursie niezbędne jest jego opłacenie z góry. Po potwierdzeniu dokonania wpłaty zostaniesz wpisana na wybrany przez siebie kurs.

Zajęcia otwarte są prowadzone na poziomie dostosowanym do uczestniczącej w nich grupy, na które można zapisać się w wybranym przez siebie terminie. Aby uczestniczyć w zajęciach otwartych niezbędne jest wykupienie karnetu lub pojedynczego wejścia oraz dokonanie rezerwacji na wybraną datę i godzinę. Na zajęcia można zapisać się samodzielnie TUTAJ.

Czy z Kartą Łodzianina mam jakieś zniżki w Lejdis Studio?

Tak! 10% na wszystkie karnety nieobjęte promocją*!  Jednak aby z niego skorzystać Wasza karta musi być AKTYWNA. Wszystkie informacje na temat tego, jak to zrobić, znajdziecie na stronie: https://kartalodzianina.pl/ 

*promocja nie łączy się z innymi promocjami, np.: kursami, karnetami studenckimi, karnetami young oraz pierwszym wejściem dla nowych klientów.

Chcesz skorzystać z rabatu? ZOBACZ JAK!