Najczęściej zadawane pytania

Czy w Lejdis Studio honorowane są sportowe karty partnerskie?

Honorujemy 4 rodzaje systemów partnerskich: MultiSport Plus, Medicover Sport, Fit Sport oraz Fit Profit. Więcej informacji znajduje się w naszym regulaminie.

Dlaczego nie mogę zapisać się na zajęcia?

Pamiętaj, że samodzielnie możesz zapisać się tylko na zajęcia otwarte (nie będące kursami), natomiast na kursy zapisuje recepcja po wykupieniu kursu, tuz przed jego startem.

Zapisy na zajęcia dostępne są tylko dla użytkowników posiadających aktywny (opłacony) karnet. Zakupu należy dokonać w zakładce KUP KARNET a następnie zapisać się na wybrane zajęcia.

Jak przygotować się do zajęć?

Wszystko zależy od zajęć w których będziesz uczestniczyć. Odwiedź zakładkę OFERTA i wybierz interesujące cię zajęcia. W opisie każdych z nich znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą ci się przygotować na poszczególne zajęcia.

Czym różni się kurs od zajęć otwartych?

Kurs to cykl 8 bądź 10 zajęć odbywających się w zamkniętych grupach, w wyznaczonych dniach i godzinach, z określonym terminem startu i zakończenia. Aby uczestniczyć w kursie niezbędne jest jego opłacenie z góry. Po potwierdzeniu dokonania wpłaty zostaniesz wpisana na wybrany przez siebie kurs.

Zajęcia otwarte są prowadzone na poziomie dostosowanym do uczestniczącej w nich grupy, na które można zapisać się w wybranym przez siebie terminie. Aby uczestniczyć w zajęciach otwartych niezbędne jest wykupienie karnetu lub pojedynczego wejścia oraz dokonanie rezerwacji na wybraną datę i godzinę. Na zajęcia można zapisać się samodzielnie TUTAJ.

Czy z Kartą Łodzianina mam jakieś zniżki w Lejdis Studio?

Tak! 10% na wszystkie karnety nieobjęte promocją*!  Jednak aby z niego skorzystać Wasza karta musi być AKTYWNA. Wszystkie informacje na temat tego, jak to zrobić, znajdziecie na stronie: https://kartalodzianina.pl/ 

*promocja nie łączy się z innymi promocjami, np.: kursami, karnetami studenckimi, karnetami young oraz pierwszym wejściem dla nowych klientów.

Chcesz skorzystać z rabatu? ZOBACZ JAK!